dragut-liviu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DERMATOLOGIE CRAIOVA(RECOMANDARI)

In jos

DERMATOLOGIE CRAIOVA(RECOMANDARI) Empty DERMATOLOGIE CRAIOVA(RECOMANDARI)

Mesaj  simona Mar Apr 07, 2009 1:40 pm

salut ...vezi pe carol I la Policlinica Sfantul Ilie... este un medic dermatolog Parga Mihaela...super de treaba...si preturi de nimic...sau daca esti elev student etc e gratis...bafta ...
este Doctorul Tolea! are cabinetul pe strada din spatele pietii mari! nush cum ii zice la strada...! dar este ff bun...!are program dupa ora 16:00, lunea,miercurea si vinerea...mi se pare...poate ma insel...
__________________
a spitalul militar e dr Tita...seful sectiei dermatologie acolo..best in town...si lucreaza si cu casa de asigurari, in caz ca te intrebi...multa sanatate
Tita Mihaela lucreaza si la policlinica de la Spitalul nr. 1. programul nu-l mai stiu..
La spitalul nr 1 este doctorul Patrascu care este un medic foarte bun....dar sa te duci dimineata...intrarea este pe la poarta 2.
Ţolea, the best in town, îţi garantez. Preţuri relativ mari, dar te asigur că nu sunt daţi degeaba. Consultaţia e 40 RON. Are cabinet pe V. Alecsandri, între Piaţa Mare şi Şcoala nr. 9 (care e lângă penitenciar) şi program L/Miercuri/V de la 16:00 (da Keannu, ai dreptate). Şi doamna Drăghici Cerasela, care face şedinţe dermatologice tot acolo, e extraordinară. Eu am avut probleme serioase, mă duc de un an jumătate, lunar. Şi în nici un caz n-au fost bani aruncaţi aiurea.
D-na Jiftcu, la spitalul nr.2 iti trebuie trimitere de la medicul de familie si adeverinta de elev/student pt reteta gratuita.consultatia e gratuita.programul luna asta e asa: luni, miercuri, vineri de la 14 la 21, marti si joi de la 8 la 14 cred, nu stiu exact martea si joia.sper sa ti fie de folos
simona
simona

Mesaje : 15
Data de înscriere : 05/04/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum